Szukamy autorów

Szukamy autorów książek komputerowych, które będziemy mogli wydać w naszej serii „dla dinozaurów”. Chodzi o książki dla początkujących użytkowników komputera, smartfonu oraz najpopularniejszych programów komputerowych, aplikacji mobilnych i serwisów internetowych. Nie interesują nas książki dla komputerowych zawodowców: informatyków, programistów, administratorów itd. Książki muszą być napisane w konwencji „krok po kroku”.

W tej chwili szukamy szczególnie autorów do takich książek:

„Internet (na komputerze) dla dinozaurów” – przegląd najpopularniejszych serwisów internetowych np. Facebook, zakupy w sieci i Allegro, bankowość internetowa, itd. itp.

„Smartfon (z Androidem) to nie tylko telefon” – przegląd najpopularniejszych aplikacji na Androida, np. Facebook, WhatsApp, Mapy (i nawigacja), Uber, Spotify, mObywatel, bankowość mobilna itd., fotografia itd. itp.

Warunki:

Jeśli masz już gotową książkę: podpisujemy umowę licencyjną na całą książkę, licencja przewiduje płatność za książki wydrukowane a nie sprzedane (ryzyko, ile się sprzeda bierzemy na siebie) płacimy z góry zaliczkę za pierwsze wydrukowane nakłady (w granicach 2000-5000 zł za książkę 200 stronicową);

Jeśli dopiero jesteś chętny coś napisać: wtedy proponujemy pisanie o danym temacie na zasadzie „fragment po fragmencie”, teksty będą najpierw umieszczane na naszym blogu a potem scalone przez nas „do kupy”, by stanowiły samodzielną książkę. Wynagrodzenie płacone po każdym fragmencie za „1000 zzs” plus za zrobione ilustracje (głównie chodzi o zrzuty ekranu). Więcej Szukamy copywriterów.

Chętnych proszę o zgłaszanie się: dladino@dladino.pl