Opublikowano Dodaj komentarz

Wydania elektroniczne w formacie PDF

Rozpoczęliśmy (na razie jako eksperyment) oferowanie niektórych naszych tytułów jako wydania elektroniczne w formacie PDF. Jest to alternatywa dla tradycyjnych wydań papierowych. Pliki PDF zawierają tą samą treść, co analogiczne wydania książkowe. Są one przeznaczone do samodzielnego wydrukowania, tak, żeby móc położyć kartki na biurku i przeprowadzać ćwiczenia z książki na swoim sprzęcie. Nie rekomendujemy czytania ich z ekranu.

Wydania elektroniczne zamawiamy w ten sam sposób, co papierowe. Nie musimy tylko deklarować sposobu dostawy. Po sfinalizowaniu zamówienia i jego opłaceniu dostaniesz na swój adres maila zawierającego link do pobrania pliku PDF np.:

Produkt Wygasa Pobieranie
test Nigdy nazwa-pliku-do-pobrania.pdf 

Kliknij w ten link, poczekaj na pobranie się pliku i odtwórz go w programie, który używasz do czytania plików pdf (np. Adobe Acrobat Reader, Chrome albo Edge). Na pierwszej stronie pliku znajdziesz instrukcje, co dalej z nim zrobić, np:
Jak korzystać z tego e-booka:
· Wydrukuj go, aby móc kartki położyć na biurku i mieć wolne ręce do wykonywania ćwiczeń na smartfonie. Drukuj korzystając z opcji Dopasuj (do strony A4), by uzyskać maksymalnie dużą czcionkę i rysunki.
· Jedno zagadnienie mieści się zwykle na dwóch sąsiednich stronach – kolejno parzystej i następnej nieparzystej, np.
strony 24 i 25.
· Tekst pochodzi z wydania drukowanego, mogą więc być odniesienia np. do spiralkowej oprawy książki drukowanej.

Na razie w formacie elektronicznym oferujemy takie tytuły.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *